Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    válasz Cole86 #14063 üzenetére

    AZ lemaradt ,h az IPS panelhez képest szerint jó a feketéje eléggé ,ha megfelelően állítják be a tv-t.

    A kevés profil ellenére széles a kalibrálási lehetőség, mind a színek, mind a fényerők ,illetve a 3d terén is (3d mélység, távolság stb)

    Game módban az input lag mindösszesen 31ms, ami szerintem már nem rossz..

    Sok hdmi (4) és usb (3) csatlakoztatási lehetőség mint előny, jah és ,h sima antenna csatlakoztatása után képes a földfelszíni adásokat is fogni, korrekt minőségben (persze ez helyfüggő is)

    A tv amúgy nem melegszik, rengeteg séria volt az újak között is ,de ez szerencsére nagyon hűvös, ami az élettartamára sem lehet rossz hatással.

    Az utolsó megjegyzés, az 1 negatívum ,de ez relatív, kinek milyen az ízlése.
    Szerintem ez az ömlesztett műanyag "placs" lakk fekete borzasztóan vonza az új lenyomatokat és a port is a talpzaton ill "állványon"
    Szerencsére a káva már titán színű és szál csiszolt mintázata inkább fémre emlékeztet :K

    [ Szerkesztve ]

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

  • #03969024

    törölt tag

    válasz Cole86 #14063 üzenetére

    "- Game módból összesen 1 van!"
    Nem tudom, hogy mostanában hogy' van, de az LD750-en minden profil egyedivé tehető, így akár mindegyik lehet game mód. Egyébként miért kell abból több?

Új hozzászólás Aktív témák