Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz sz.z.csicsi #11018 üzenetére

    Nekem fura, mert nagyon jó. Elmosódás két esetben lehetséges, 1., nem mozi vagy játék módban van és minden képjavító be van kapcsolva, 2., minden ki van kapcsolva kivéve a local dimming, ebben a 2 esetben van utánhúzás, aura, bármi nem odaillő, de samunál is voltak érdekes dolgok. Nem boltban hanem itthon teszteltem, ja és volt mellette egy plazma is. Elhiszem, hogy te ilyet tapasztaltál, de nálam ilyenről szó sincs és a 2D meg rendkívül jó nálam.

    Amúgy samut is beállítottam, hogy jó legyen, meg az lg-t is, egyedül a pana plazmához nem nagyon kellett nyúlni, mert alapból jó volt a beállítása, szóval értem, hogy miről beszélsz meg azt is, hogy mennyire "szakik" vannak a boltban akiket én világosítok fel, hogy ez meg az mégis, hogy van, erről ennyit.

    Mindezeket annak fényében mondom, hogy az összes nagy márka lcd-je és némyelik plazmája is birtokomban volt. Még valami, alak körüli "elmosódás" rossz élességállításnál is előjöhet, ugyanis olyankor egy fehéres vonal lesz körülötte ami gyors mozgásoknál érdekes dolgokat tud művelni. Tényleg nem hiszem, hogy a 659, mint széria rossz lenne, mert ilyenem is van, azt viszont igyen, hogy rossz beállítás mellett érdekes képet kapunk.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák