Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Kiskutya #91323 üzenetére

    Valószínűleg nem szánnak több percet/órát a TV beállítására és minden gyártó másképp értelmezi a gyári beállításait, tehát ha megfelelő beállítást alkalmazunk valamint átnézzük az opciókat és a felesleges dolgokat kikapcsoljuk akkor nem lehet annyira ratyi egy kép. Én már nem is foglalkozom az ilyen beírásokkal, ha valaki elégedetlen a termékével akkor vigye vissza, monitoron keresztül nem nagyon lehet segíteni. Már többször tapasztaltam, hogy aki lefikáz valamit majd talál egy másikat ami jó valamint utána, több szóváltás után kiderül, hogy milyen beállítások mellett állapítja meg a kép minőségét akkor ott abba is hagyom, nem mérvadó és nem is lehet a véleményére alapozni. Kevés IPS TV-m volt, LG sem volt sok, de engem meglepett, hogy a sok negatív kritika ellenére milyen jól teljesít az SJ810V, persze itt is szentelni kellett egy kis időt a beállításokra, mert ugye alapból LD bekapcsolva, stb. De beállítottam és minden oké, VA mellett/után sem volt rossz szájízem.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák