Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskutya

    veterán

    2 nap után leírom a véleményem egy 55uk6950-es tv-röl hátha valakit érdekel és tudok segíteni. Egy 55uj6307-et váltott, panelhibás lett. Először sony-ban gondolkodtam 55fx7596 de miután megnéztem az mm-ba pont egy lg 6950 mellett volt és nem győzött meg, számomra az lg színei és "feketéje" is jobb volt. Mivel már megszoktam az lg webos rendszerét és szerettem, maradtam a márkánál. Telekomtól rendeltem mert ott vásároltam az előzőt tehát a csere is oda szólt. A külső nagyon szép, a telekom oldalán feketének írják de ezüst. [kép] Furcsa, hogy egy kis keskeny rész tartja az egész tvt de gondolom jól megtervezték. A kijelző kikapcsolt állapotban jobban tükröződik mint az előző. Első bekapcsolás után azonnal látszódott, hogy sokkal jobb mint a 6307. Jobb "fekete" jobb fehér és sokkal szebb színek. Sokat állítgattam az 6307-es tv-t de soha nem tudtam ezt meg se közelíteni vele. Ebben a kategóriában én nem látom a direct led előnyét mint ahogy írták mert az előző az volt de ez mindenben veri pedig edge led. Telekom sat tv-vel sokkal szebb minden de ez elmondható a 720p és 1080p filmekről is. 4k film hiányában youtubos videókkal teszteltem. mondanom se kell nagyon szép.El sem tudom képzelni mit tudhat egy oled 10 bit ha már ezen is így mutat a 4k+hdr. teszt videó 1 teszt videó 2 webos 4 van rajta túl sok különbséget nem vettem észre a 3.5-höz képest. A rendszer gyors és könnyen kezelhető. Telefonommal azonnal tudtam párosítani. (mate 10 pro) Plex is egyből működött. HBO go sajnos mint az előzőn csak szolgáltatós kódot fogad el ezért ps4-en keresztül használom. ps4 slim van rákötve hdr, deep colour tökéletesen működik. játék módban semmi hibát nem tapasztaltam igaz nem vagyok pro gamer, nekem tökéletesnek tűnt. Játékoknál is érződött a fekete és a színek javulása. ( milyen lehet 4k-ban egy ps4pro-val ) Tv hangjárol sokat nem tudok írni mert erősítőn optikán keresztül használom. DTS-t is szépen kiadja a tv optikán keresztül. ( többek között ezért is estek kis a samsung tv-k mert itt olvastam hogy ebben a kategóriában már nem megy a dts az idei modellekben) A magic remote nagyon jó a legjobb távirányító amit eddig használtam. Van súlya pont illeszkedik az ember kezébe. [kép] Van még egy Ai Thinq funkció amit még nem teszteltem de ittegy videó amin meg lehet nézni ha valakit érdekel. Kb ennyi 2 nap után ha valakinek van kérdése privátban írjon nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    hmm...

Új hozzászólás Aktív témák