Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    Sziasztok,

    Reményeim szerint tudtok infóval szolgálni az alábbi kérdésben. 60UJ634V tévém van. A tévé a kapott anyagot, DLNA megosztásról, külső meghajtóról elég szépen felkonvertálja, nem is nagyon látni különbséget az 1080p és a 2160p között. A tévé adást közvetítő Telekom set top box-ról kapott jelet viszont nem konvertálja fel. LG ügyfélszolgálatot kérdeztem, akik azt mondták, hogy nem minden STB jelét tudja a tévé felkonvertálni, kérjek a szolgáltatómtól arra képes eszközt. Hívtam a Telekom üfsz-t, aki ajánlott valmilyen Tatung márkájú eszközt, a T. szerelője viszont azt mondta, hogy szerinte ez sem alkalmas arra, amit én szeretnék. Mivel a boxon van olyan felvételem, amit nem tudnék máshonnan pótolni és a cserével elveszne, csak akkor cseréltetném ki, ha biztos megoldódna a kérdés. Ismeri valaki erre a problémára a választ, tényleg vannak olyan boxok, amik jelét felkonvertálja a tévé, míg másokét nem és van ilyen eszköz, mely(ek) azok? Esetleg a tévé menüjében van ezt beállító opció. A beállítások ugyebár minden inputnál külön változtathatók, talán az STB HDMI inputján nincs beállítva valami?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák