Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBali3

    csendes tag

    válasz #94529552 #84307 üzenetére

    Friss tapasztalat alapján meg tudom erősíteni,hogy alulról nézve n(s)em az igazi az IPS. Mivel továbbra is foglalkoztat,hogy a Samsung ue49mu6402 mennyire jobban nézett ki a hétvégén az Euronicsban (sajnos következő napon már nem voltak egymás mellett így nem tudtam újra összehasonlítani ott), de ma megnéztem egy BB-ban pl. az LG UJ701V-t és alatta volt Samsung ue49mu6402. Oldalról ha nem is lényegesen de egyértelműen jobbnak tűnt a Samsung. Nem is értem honnan jön ez a VA panelek rossz betekintési szögéről szóló dolog, mert szerintem nagyon jó oldalról is és eddig két alkalomból mindkétszer jobb az IPS-es LG-nél. Megnézettem direkt és az energiatakarékos mód nem volt bekapcsolva az LG-n.
    Ha nem lenne az LG-n a WebOS meg Magic Remote, már rég el tudtam volna dönteni a kérdést a Samu irányába... Színben is szebb a Samsung de mondjuk az is kellett hozzá,hogy az LG-s demón nem túlzottan színes anyagot mutattak (lehet nem véletlenül?), hanem szép havas tájakat-sziklákat, a Samun pedig volt minden naplementétől kezdve szép zölt tájakon át színes gyümölcsökig minden.

Új hozzászólás Aktív témák