Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyrin

    addikt

    én most vettem 32Lh6047-et WEBOS 3.0-val, bár eredetileg nem okos tv-t akartam hanem az LH530-at de azon egy darab hangcsatlakozó nincs, ami elég szégyen (sem optikai hangkimenet sem analóg füles).

    Néztem az 3,5-ös idei utódját asszem UJ610 a neve, na azon is lespórolták az analóg füles csatlakozót, a hangrendszer teljesítményét meg felezték. És még ráadásul jóval drágább is.
    Ezt pedig lehet kapni telekomnál kamatmentes részletre, olcsóbban, mintha bárhol megvenném. Így azért eléggé megérte

    Szóval inkább az előd, és tapasztalatból látom a másik régebbi tv-men (Sony), hogy az okosfunkciók eltűnnek fokozatosan, ezekből is el fognak, de a csatlakozó meg a hangteljesítmény nem!
    Okosítani bármikor lehet később bármivel. A Sony-t is laptoppal használom, és így megvan minden.
    (Ott is a fénycsöves háttérvilágítás nem dereng a sarkokban, egyenletes, akkor jött ki a LED amikor vettem, jóval drágábban, szar minőséggel, ezért is inkább a régebbi technológiás kifutót választottam tudatosan)

    Hátránya a lassabb menürendszer, ezt egyszer végig kell szenvedni, utána úgyis kevesebbet használja az ember, sok mindent tud, a programváltás viszont gyors.

Új hozzászólás Aktív témák