Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sholom

    tag

    Elnezest a kirohanasert ha megsertettem valakit, de bosszantanak ezek a dolgok annak ellenere hogy lehet tudni ezeket es az is hogy sokan elneznek barmilyen hibat mert nem akarjak bevallani onmaguknak sem hogy rossz a tevejuk. En is tudtam nagyjabol, de egyertelmuen hallgattam multevben azokra akik innen mindenaron a 650v-re beszeltek ra. Akkor meg az volt hogy "a 730V csak a local dimminggel tud tobbet, nincs ertelme annyival tobbet adni erte". Amikor beuzemeltem a tevet, a baratnom mar a konfig kepernyonel elkezdte torolgetni a tevet mikroszalas ronggyal mert "ossze van fogdozva". Hat bekapcsolva tenyleg ugy nez ki a mai napig. Aztan most mar fordult a kocka par honapja, mar senkinek nincs ajanlgatva a 650.
    Kijottek a hibak, ez van.
    En ugy erzem mindenki jobban jarna ha lenne egy brutal jo kepminosegu buta LG 200e korul es aki akar vesz hozza android, apple vagy barmilyen tv okositot.

    Sajnos olyan "jo" a szolgaltatom hogy nincs belteri egyseg csak kartya. Cserebe kivalo hd minoseg van es 120-as net.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák