Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz Dave567 #54024 üzenetére

    Huncutka: Az Aktívat nem jó üzletben nézni , vagy ha mégis kevés fény legyen, és rögtön nem villog, nekem ebben is hazudtak. És saját szememmel láttam.
    5000 Ft 2bd Samu szemüveg.
    Én nem oldalról nézek tv-t, meg szerintem senki se.

    Hol nézze meg ha nem üzletben?
    Villog az sötétben is, mivel ha megnézed a szemüveget, az is szinkronizálva hol az egyik hol a másik lencsét sötétíti le, annak függvényében, hogy melyik szemnek szánt képet látod a képernyőn. Ha láttál ilyet, akkor biztosan ez is feltűnt... ;)
    Ha jelet veszít, akkor jön a crosstalk, azaz a bal szem képét is a jobb szem kapja, és konec 3D
    Én is néztem, még házimozi szalonban is, MM-ben a kiállított, állványra csavarozott szemüveggel 3 perc után lett hányingerem
    a szalonban 10-12 perc után adtam fel.
    Lehet, hogy van olcsóbban is szemüveg, de ez is tipusonként változik.
    Plez milyen ajánlat? a szemüveg nem tartozék a fent említett tipusnál!
    Tényleg van 2 db szemüveg 6999 ért az MM ben, de az a 2011-2012-2013-as D,E,F sorozathoz jó, ha szerencséje van, akkor jó az általa kinézetthez is, ha nem,.......akkor jön a fekete leves, és a kisebb vagyon kifizetés
    Ha 4 en 5 en ültök a tv előtt, akkor mindenki a középvonal mentén helyezkedik el? egymás felett vagytok?
    Mondjuk, ha 5-6 méterről nézed, akkor ez a kérdés irreleváns, de ott meg nincs 3D 84" alatt......

    [ Szerkesztve ]

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák