Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luckyman

    aktív tag

    válasz Watt25 #50126 üzenetére

    A digi az analóg mellett párhuzamosan, ingyenesen adja a digitális csatornákat is (100+ ) amiből 15-20 HD. Tehát nem a telik, nem telik kérdése ( talán rossz időben kapcsolódtam a fórumba, de mintha picit sokat foglalkoznának itt egyesek mások anyagi helyzetével, gondolok itt arra, amikor számon kértek valakit a tévéje miatt, mert mások éheznek, aztán a házát koszos 40nm panelnek nevezték ). Valóban az én hibám, hogy erre nem jöttem rá, tényleg működik, köszönöm.

    Azt pedig nem mondtam, hogy egy icipicit se torzított és vágott le a régi tv-m, de 2008-ban is fórumtéma volt, aki nem látta ( a te szavaiddal élve, akinek nem tellett rá ) nem hitte el, de a Philips valóban megcsinálta már 7 éve. ( És előre is köszönöm a kérdést/tanácsot, de NEM veszek több Philipset, bár az enyém, mint akkori zászlóshajó kétségtelenül az akkori lcd csúcsát jelentette. Nagyon is meg vagyok elégedve az LG-vel, csak vannak még szokatlan dolgok, tekintve, hogy 4 napja vettem )

    Egyébként a válaszod nélkül tényleg soha nem fejtem meg a rejtélyt, még egyszer kösz.

Új hozzászólás Aktív témák