Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaylorPro

    addikt

    válasz Shingen #49393 üzenetére

    Na igen. De a hdd pont ezért kellett hogy minden adatmozgás megoldódjon. De sebaj, jó ez így. Viszont veszek egy rövid 3.0 USB toldót hogy se a tv se a hdd usb aljzata ne menjen tönkre a húzgálástól. ;)

    Más:

    Dec. 23. érkezett a futár a digitalkotól. LG 47 LB671v. 24. bontottuk ki mert akkor jöttem haza. Teljesen originált bontatlan csomagolás. Érintetlen szűz TV. Ketten feleségemmel kibontottuk, vigyázva a kijelzőre, hátára fektetve rászereltem a lábakat. A TV hibátlan, pixel és sérülés mentes. Besza-behu, imádjuk! Ma rendeltem apósomnak egy ugyan ilyet mert megnézte és készen volt a tévétől. :) A gari levél lemaradt, de most pont megyek Debrecenbe és beugrok a digitalko-ba és adnak gari levelet. Nagyon megvagyok elégedve velük, korrektek voltak. A TV-vel is nagyon elégedettek vagyunk, jó választás volt nagyon. Sokan fanyalognak az IPS miatt, én nem is vennék mást. Lehetne erősebb hardver a TV alatt, de használható, szépen teszi a dolgát. A képét a képvarázslóval állítottam be, teljesen jó. Azóta hogy itt a TV nem győzzük nézni a filmeket. 3D, Full HD minden. A hangszóróival is elégedett vagyok, Tv-nek bőven jó, másra itt a házimozi. Jövőre csináltatok alá egy profi TV asztalt. Szóval minden tiszta boldogság!

    A legfontosabb, köszönöm a topiknak és mindenkinek az infót és segítséget!

    Pixel 8 Hazel

Új hozzászólás Aktív témák