Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ats Feri

    csendes tag

    válasz pigster #3989 üzenetére

    Hello Kron1! Én nézek 3D Full bd isokat pcről LG passzív tvn 1.4 HDMI kábelen kersztűl. Mível én is csak most kezdtem ezzel kisérletezni , mások eredményei is érdekelnének. - Vettem egy GTX 560 kártyát aminek már 1.4 es a HDMI je + 1.4 HDMI kábelt.MÍvel van Nvidia kittem és aktív monitorom is, a HDMI tvkhez lehet használni a kittet és szoftvert de a tvhez a saját szeművegét kell használni. A power dvd 10 em egyenlőre nem akart ezzel együtt működni , úgy hogy a pwd 11 próbaverzióját töltöttem le és azzal már működik. A tvt 24 Hz re kellett állítanom mert a full hd csak akkor jelenik meg valódi 3d ben a leírás alapján. Nekem a powerdvben csak az nvidia 120 Hz tv beállításra állítva produkálja a 3dt a tv. A távírányítón amikor 3dre kapcsolom a tvt 3D re kapcsol de nem jelennek meg a beállítási sbs, tab stb állitási lehetőségek, lehet azért mert a jelet érzékelve már automatikusan a megfelelőre kapcsol. Az nvidia kit színtén csatlakoztatva van a pcm hez .Nekem így működik , nem tudom hogy másnak hogy megy. Ja a TMT5 is lejátsza az egyik full 3dbd filmemet amit meg a powerdvd 11 meg nem .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák