Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEO001

    aktív tag

    válasz elistvan #3508 üzenetére

    Ha valóban hosszabb távra tervezed én is azt javaslom, hogy a távolság miatt (persze, ha a tárca is enged még annyit) érdemes nagyobb panelben gondolkodni, később amikor nézed a HD tartalmú anyagokat, hidd el kicsinek fogod tartani már és lehet bosszankodni fogsz miért nem a nagyobbat választottad. Amúgy nincs olyan méret, amit az ember szeme nem szokna meg hamar. Én így vagyok az 55" -al is. :)
    Másik dolog, nemsokára a kábeles szolgáltatásnál búcsút lehet inteni az analóg jel továbbításnak/ sugárzásnak, vagyis a digitális műsor szolgáltatásé a jövő. A HD ready elég lehet persze, de nagyon nagy árkülönbség nincs a full HD között, adott gyártó, sorozat, kategóriát figyelmbe véve persze. A HD ready -nek ilyen szempontból nincs köze a digitális műsor szolgáltatásra váltásnál, uau tudod használni a készüléket továbbra is.
    Sajnos a beépített médialejátszóval kompromisszummal kell élni, erről olvashatsz vissza itt többet.
    Ami viszont tényleg probléma, a 120k kicsit kevésnek bizonyul ehhez.

    [ Szerkesztve ]

    "Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

Új hozzászólás Aktív témák