Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    válasz kmarci25 #24476 üzenetére

    Köszönöm a bíztatást :R :)

    Ez most nem neked szól, csak a te mondataidról jutott eszembe az elmúlt pár napból, amiket beszélgettem lapos tv tulajdonosokkal :)
    Néha úgy érzem, hogy a 107 centis Full HD LED, amit kinéztem, egy nagy fos :D :D :D
    Akiknek komolyabb tv-je van (3D, Smart) azt mondják, hogy áááá a "sima" led tv nem jó, nem szép a képe, stb... vagy legalább is a 3D Smartoknak sokkal szebb...
    Én sok mindent elhiszek, de egy dolgot nehezen tudok elképzelni: hogy az 55 centis CRT Plano-m után egy Full HD 107 centis led tv-re nem fogok ""rárecskázni"" azonnal, ha meglátom a képet :D :DDD :D :DDD
    Ha ez így lenne, akkor akármi is legyen, kinyögöm a +70K-t, de elképzelhetetlen számomra, hogy bekapcsoljam az új tv-t és azt mondjam, hogy hát ez egy nagy szar, megbántam az utolsó forintig :D
    De javítsatok ki, ha ez így van és tényleg ez vár rám, mert akkor újra gondolom a haditervem!!!!!!!!! :D
    Onnan merem ezt gondolni, hogy több ismerősömnek van led tv-je, amit én kinéztem, annál kisebb, régebbi 1-2-3 éves, gyengébb tudású készülékek és már azoknak a képétől is el voltam ájulva kis túlzással :K
    Kezdem azt hinni, hogy egy 170 centis Full HD LED tv-nek nem lesz szép a képe és meg fogom bánni. :U
    Érted, mit akartam kihozni ebből? :) Kicsit úgy érzem, mint a fényképezőgép buziságomat, hogy megveszem a 100ezres gépet, de fél év múlva már a még jobbat, még okosabbat, még drágábbat keresgélem, miközben a meglévőt se használom ki és mindent tud, amire szükségem van. Persze, mindig lehet jobbat, szebbet venni, de tényleg szükségem van rá? :)
    Na most nekem a 3D tuti nem kel, hidegen hagy. A samrtot tudnám használni, de egy PC-vel, egy netbook-kal és egy Optimus 4x HD-vel szinte kizártnak tartom, hogy még a tv-n is elkezdjek netezni :D Legalább is most még...
    De szívesen fogadok bármilyen véleményt, hiszen észérvekkel meggyőzhető vagyok és sok ""ellen véleményt"" is elfogadtam, mert tök jó dolgokról szól, érdekes és szórakoztató funkciókkal, de amíg nem jön a képbe nekem a "hasznos" jelző is, addig nem ér meg nekem most +50-70K-t.
    most inkább a műszaki, technikai jellemzők mérvadóak nálam, mint a szórakoztató funkciók.
    Remélem érthető, amit leírtam és nem tűnik túl nagy baromságnak :D

Új hozzászólás Aktív témák