Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék. LG 42LM620S

    1. Amint szeretnék egy LG fiókot létrehozni (hogy applikációkat tölthessek le), beírom az e-mail címet, megadom a jelszót 2-szer egymás után, ezután rányomok az ok-ra, és erre jön egy hibaüzenet, kis felkiáltójellel, hogy "Ellenőrizze redundáns e-mail üzeneteit!". És nem enged tovább. Mi lehet ez? És hogyan orvosolható?
    Az lg.hu-n regisztrálva vagyok, de mikor belépnék, akkor kiírja a tv, hogy hibás azonosító/jelszó, és menjek az lgappstv.com-ra, ott meg országot kell választani, és Magyarországot nem tudom kiválasztani...

    2. Tegnap vettem egy ilyen beltéri antennát. Rákötöttem a tv-re, de csak az RTL jött be, és az is élvezhetetlenül zajosan. Elvileg a lefedettségi térképen pont a beltéri-kültéri zóna határán vagyunk, ezért próbálkoztam, csak egy dolog zavar, az antenna leírásában, méghozzá ez: "Kompatibilis az összes aktív antenna kimenettel (5V) * rendelkező DVB-T készülékkel"
    Az LM620S ugye aktív kimenettel rendelkezik? (Ha nem az lenne még az RTL sem jött volna be, nem?) Nem értek én ezekhez, a tv leírásában meg nem nagyon találtam erre adatot, bár elég későn volt már tegnap...

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák