Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    Sziasztok!

    32"-os tv vásárlás előtt állunk és két model közül az elsőre esett a választás első körben. LV570S vs. LV5500

    Teszteket nem találtam egyikről sem, képekből sincs sok a neten (ami nekem megfelelő lenne) de megnyerő kinézete ill. a szimpatikusabb aljzat elrendezés miatt választanánk.

    ,de kellene egy kis segítség pl.:

    Mit értünk a "Mozgásérzékelős távirányító" alatt?
    "Wi-Fi előkészítés" kapcsán pedig arra lenék kíváncsi hogy bármilyen gyártó adaptere használható erre a célra vagy csak is LG-től származhat?
    Gyártó honlapján a "Smart TV tulajdonságok" menüpont alatt lévő pontok mindegyike érdekelne pár szóban. pl. "Teljes internet böngésző" vagy "Okos megosztás"

    Képek alapján ha jól gondolom akkor a tv panel és maga a keret is matt felületű és nem az a fényes csillogó. Igaz ez?

    Milyen fali konzolt ajánlanátok hozzá ?
    Nagyjából fix-re tervezem felhelyezni de talán jobb vétel lehet ha lehetne oldal és le-fel irányba dönteni ha mégis úgy alakulna.

    Távirányítóról egyáltalán nem találtam képet ami nem lenne utolsó dolog hogy hogy is nézz ki vagy épp mennyire esnek kézre a funkció gombok.
    Tudnátok egy linket adni ahol ott van a távirányító is?

    Valamelyik boltban "ajándékként" Smart távirányítót adnak a készülékhez.
    Az mire jó vagy alapból az van hozzá csak így jobban hangzik?

    Bocs a sok láma kérdésért de még mindig az 55cm crt világában élünk. :B
    Minden hasznos infót szívesen fogadok ami esetleg fel sem merült bennem mint kérdés!
    Jah és persze vásárlás előtt megnézzük majd boltban a leendő tv képét nem csak megrendelem valamelyik webshopból.
    Remélem olyan szép képe lesz amilyen szép külsőre. :)

    Tényleg ha pl viszek magammal pendriveon filmet (és ha jó fejek az eladók) akkor azt gond nélkül le kell tudja hogy ne az ő demójuk alapján kelljen eldönteni hogy tetszik-e vagy sem ?
    Úgy értem nem kell formázni a pendrive-ot meg miegymás mielőtt használatba venném a szolgáltatást.

Új hozzászólás Aktív témák