Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    válasz Astery #112679 üzenetére

    Amióta megvettem az első lg tévémet, egy c1 oledet, azóta én sem bántam meg hogy hosszú samsungos felhasználás után az lg mellett döntöttem.
    Egyedül egy dologgal nem tudok megbarátkozni a mai napig, az pedig a tévé menürendszere. És ez nem megszokás kérdése, egyszerűen sz@r szerintem. Pluszban még nem csak a menü felépítése, hanem a kinézete is hitvány. Komolyan mondom, egyszer volt egy lg dvd lejátszóm még 2009-2010 környékén, na kb ugyanolyan szinten van kinézetre még mindig az lg tévéknek a menüje. Tudom, nyilván nem úgy kell tévét venni, hogy milyen és hogy néz ki egy menü. Én sem ezt néztem, nagyon-nagyon elégedett vagyok a képminőséggel. De pl egy samsung menüjéhez hasonlítva ez egy borzalom. És nem feltétlen egy mostani tévéhez hasonlítom. A faternál van egy öreg 2010-es samsung tévé (c650), hát annak a 14 éves tévének a menüje megjelenésben szó szerint egy gyönyörűség ehhez képest. Mindegy, a lényeg hogy magával a tévével és a képminőséggel nagyon elégedett vagyok, csak az első bekapcsolásnál (mivel még sosem volt lg tévém) meglepetésként ért ez a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák