Hirdetés

Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    LG L FINO

    Gondoltam nyitok egy topikot ennek a frankó alsó-közép kategóriás telefonnak, mivel viszonylag kevés infó található a neten róla.
    Nemsokára lesz MA teszt is róla, ezt egy adásban mondta Legendd.

    Pár hete vásároltam a kis okoskát és nagyon kellemesen csalódtam már az első bekapcsolásnál. Leírom tapasztalataimat hogy a leendő vásárlók jobban tudjanak dönteni ha ezt a kütyüt akarják magukénak tudni.

    KIJELZŐ, KÜLSŐ:
    Ugyan relatíve gyenge a kijelző felbontása, de a midennnapos használat során ez abszolút nem látszik.
    Szép a kijelző, a színek kicsit sem torzulnak ha bedönjük a telefont, csak a fényerősség csökken. Maximum fényerősség is elegendő. Bár direkt napsütésben nem tudtam tesztelni még.
    Közelről nézve kiszúrhatunk pixeleket, de messze nem az a fajta pixeles gagyi kijelző mint amire sokan gondolnak.
    Szuperül összerakott teló, finom és recés tapintású hátlap, nagyon ól kézbe illik. Hátsó gomb is szuper bár szokni kell a használatát.

    BELSŐSÉGEK:
    Kategóriájában megfelelő, egy Snapdragon 200, 4 magos chipset dorombol benne, Adreno 302 grafikus gyorsítóval. Szépen elboldogul, de röccenések előfordulnak néha. (ez inkább a sw hibája, de jön a Lollipop..)
    Antutuban 18000 pontot tud elérni. Szépen megy a multitasking egy darabig, de ha sok böngészőlap van nyitva és sok alkalmazás fut akkor bizony újratöltögeti azokat.
    Elég szép, funkciókban gazdag (Android 4.4) szoftvert kapott, gondolok itt a KnockCode-ra, QuickCirlce tokhoz szükséges funkcióra, stb. Valójában egy csökkentett módú G3 szoftver.
    Játékok tekintetében sem vall nagy szégyent. A Dead Trigger 2 medium grafikán simán elfut. Komolyabb játékok már nem biztos, de ez a hardver ennyit tud. Közepes játékokat gond nélkül fogja vinni az tuti.

    AKKUMULÁTOR:
    Bár csak 1900mAH akksija van, nekem a kijelzőidő 6 óra körül mozgott eddig mindig. Sok böngészéssel, kis telefonálással, 15 perces email-szinkronizációval. Közel 2 napos üzemidő jön össze így, de a 1,5 nap az biztos. Tehát üzemidőben is piros pont jár neki.

    KAMERA:
    A 8 megapixeles kamera eléggé jó képeket készít mobilos berkekben. Napsütésben nem tudtam kipróblni még, de rakok fel pár képet hogy mit tud felhős időben a cucc.
    Sajnos videózásban a 480x800 felbontás miatt vérszegény a telefon, erre nem igazán alkalmas. Ez az egyetlen gyenge pontja e remek telefonnak.

    EGYEBEK:
    Telefonálás minősége megfelelő, jól hallható minden és fordítva is igaz ez. Wifi erőssége talán az átlagosnál kicsit jobb. GPS frankó, FM rádiót semm kell nélkülöznünk. Hangerősség lehetne erősebb, de azért nem is targikus. Tárhely kicsit kevéske. Aki fotózgat annak nem árt egy sd kártya a gépbe.
    Ár és tudás alapján én 10/8-at adnék erre a telefonra. Felbontás, tárhely és a vérszegény videó funkció miatt.

    Teljes specifikáció:

    Ha valakinek van még kérdése nyugodtan írjon, ezért is hoztam létre ezt a topikot. :)

    Továbbiakban következnek a telóval készült képek és pár screenshot.

    [ Szerkesztve ]

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Menjetek át a teszt topikjába ezt zárom!

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák