Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • potha88

    tag

    Sziasztok!

    A mai nappal le akartam frissíteni az LG G2 D802es készülékem lollipopra. Eddig is gyári rendszer volt rajta, most is az ment rá.

    Rendesen LG PC Suitera rácsatlakoztam USB-n, és lefuttattam a frissítést. Mikor végzett és újraindult a telefon akkor jött a baj.

    Bejön 2x az LG logo, majd fehér háttér és azt írja "Sajnos, a(z) Beállítások leállt." Innentől kezdve se előre se hátra, vagy leOKézom és ugyanezt visszadobja, de az alsó gombsorok meg tiltva vannak.

    Többször újraindítottam semmi sem változott.

    Lefuttattam a PC Suite Frissítési hibajavítóját többször is, de továbbra sem történt változás.

    Most itt tartok, viszont Factory resetet nem szeretnék, illetve nem is tudom segítene- e.

    Valakinek van ötlete, mit lehetne tenni, hogy a gyári rendszer maradjon?

    Ezer köszi előre is a megoldónak.

  • potha88

    tag

    válasz bala6120 #9927 üzenetére

    bala és reap3r köszönöm a segítséget. Sajnos tényleg meg kellett csinálnom a resetet, de most már működik legalább. Kimenteni nem lehetett róla, de a képeim meg a beállítások sziknronizálva voltak a google fiókommal, így csak pár jegyzet, és egy két titkosított fájl veszett el :)

  • potha88

    tag

    Sziasztok!

    Minap frissítettem a G2 telefonom Lollipopra gyári szoftverrel rendesen PC Suite-ból. Sajnos beszart a dolog és nem működött rendesen az új rendszer, így itt többek javasolták nyomjak egy Hard Resetet. Ez megtörtént, boldogság működik az új rendszer.

    Na de persze nem lehetek boldog sajnos, ugyanis az alábbi probléma állt elő.

    32 gigás verzió, eddig mindig 24-25 giga volt ebből a használható. Most csak 10 gigát ír ki használhatónak, bár azt tudja, hogy a teljes terület 32.

    Megnéztem a tárhely menüpontban mi lehet a gond, és azt írja hogy a System Data 21.52 gigát vesz el. Khm. Kicsit soknak érzem. Gyanítom, hogy az elszaródott update közben valahogy a régi rendszer is fent maradhatott vagy nem tudom.

    Többször hard reseteltem, de nem segített.

    Kérlek segítsetek, hogy oldhatom meg, hogy a végén a gyári Lollipop legyen rajta, csak normálisan visszakapjam a 25 giga használható tárhelyem ( A készülék gyári, nem rootolt meg ilyenek.)

    Ha tudtok segíteni, kicsit analfabéta nyelven kérlek Titeket, mert Androidban még nem turkáltam sosem. Köszönöm.

  • potha88

    tag

    Sziasztok!

    Minap frissítettem a G2 telefonom Lollipopra gyári szoftverrel rendesen PC Suite-ból. Sajnos beszart a dolog és nem működött rendesen az új rendszer, így itt többek javasolták nyomjak egy Hard Resetet. Ez megtörtént, boldogság működik az új rendszer.

    Na de persze nem lehetek boldog sajnos, ugyanis az alábbi probléma állt elő.
    32 gigás verzió, eddig mindig 24-25 giga volt ebből a használható. Most csak 10 gigát ír ki használhatónak, bár azt tudja, hogy a teljes terület 32.

    Megnéztem a tárhely menüpontban mi lehet a gond, és azt írja hogy a System Data 21.52 gigát vesz el. Khm. Kicsit soknak érzem. Gyanítom, hogy az elszaródott update közben valahogy a régi rendszer is fent maradhatott vagy nem tudom.

    Többször hard reseteltem, de nem segített.

    Kérlek segítsetek, hogy oldhatom meg, hogy a végén a gyári Lollipop legyen rajta, csak normálisan visszakapjam a 25 giga használható tárhelyem ( A készülék gyári, nem rootolt meg ilyenek.)
    Ha tudtok segíteni, kicsit analfabéta nyelven kérlek Titeket, mert Androidban még nem turkáltam sosem.

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák