Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz kisCSK #2 üzenetére

    Az értesítő LED szerintem nincs a készülék tárházában.
    Az NFC és a QuickRemote (infravörös-távirányítóként való működés) esetében jobb lenne majd élesben tájékozódni, de az általam letöltött LG-D315 használati útmutatója alapján van benne mindkettő (reméljük, ezt forgalmazza a Telenor, mert F70 néven az alábbi variánsok vannak: D315, D315K, F370K, F370L):

    NFC

    QuickRemote

    használati útmutatók:
    LG-D315k

    D315

    Amúgy az LG honlapja szerint az alábbi típusok kerülnek kontinensek/országok szerint kiosztásra:
    LG-D315k, Australia Single Sim
    LG-D315, Europe Single sim
    LG-D317, Global Dual SIM
    LG-D315I, India Single Ssim
    LG-F370K, South Korea
    LG-F370L, South Korea
    LG-F370S, South Korea
    LGL31L, Tracfone USA
    LGL30L, Tracfone USA
    LG-D317H, Brazil
    LG-D315h, SCA

    Eszerint mi NFC-s, távirányítós változatot kapunk. Gondolom, a 4 GB-s tárhely is garantálható.

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

  • mkRoland

    senior tag

    válasz kisCSK #4 üzenetére

    Én az érdi Telenorban (StopShop-ban) tapogattam meg egy bekapcsolt, kipróbálható L65-öt, ami kb. ezzel megegyezik (csak DualCore és 4,3", de egyebekben ugyanez, mindössze a QuickRemote funckió és az infravörös LED hiányzik). Nekem jelenleg a fő telefonom egy Xperia ION (4,55"-ös, 1280x720 felbontással) mégsem éreztem azt, hogy ne lenne nekem elég ez a 800x480-as felbontás. Ha nem kapom meg szuperolcsón a Telenornál az F70-et, akkor L65-öt veszek a hónap közepén. Hacsak le nem húzzák mindkettőt a tesztek...
    Te melyik Telenorban tudtad megnyomogatni?

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák