Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteHawk24

    tag

    válasz wolfman #6527 üzenetére

    De minek akartok az SSD-re visszaállítást csinálni? Nem úgy volt, hogy nem érdekes a gyári rendszer csak maga a gomb működjön? Egyéngént ez a One Key Recovery csak arra jó, hogy a gyári rendszert visszaállítsd. Utólagos mentésre nem ajánlom! Ha nem a gyári rendszert használod az SSD-n teljesen felesleges!
    Egyébként meg a visszaállítást mindig a HDD-re fogja csinálni, ha az SSD-re akarjátok le kell fizikailag kötni a HDD-t! És visszaállításnál csinál egy 20GB-os OEM partíciót, rendszerindító partíciót (100-200MB), egy talán 5GB-os "D" partíciót (driverek vannak rajta), a maradék hely meg a "C" lesz.
    Meghajtók méretét valamilyen szinten utólag is lehet a Windowsban állítani, de csak óvatosan!

    De ajánlom a "Reflect" nevezetű programot, én azzal klónoztam a meghajtókat, és a méretet is lehet szabályozni vele!

  • #35090688

    törölt tag

    válasz wolfman #6527 üzenetére

    Én Macrium Reflect progival klónoztam egy 256-os SSD-re az eredeti, 1 TB-os HDD tartalmát. Természetesen a C meghajtó kisebb lett (kb. 190 GB), a többi rejtett + helyreállító + Isten tudja mire való partíció változatlanul került át. És tökéletesen működik a recovery gomb.

    Ja, még hozzátartozik a történethez, hogy nekem gyárilag nem működött a recovery gomb. Csinálnom kellett egy komplett visszaállítást más módszerrel, ezt követően már működik a recovery gomb is úgy ahogy kell. Mániám volt, hogy mindeközben megőrizzem a gyári partíció-struktúrát, és az előtelepített windowst.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák