Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Classius #5329 üzenetére

    Egyetértek !
    A PC -be minden egyes alkatrész megújul és cserélődik ! (ez a lényege)
    Mai világba van nagyon sok fajta / gyártó cég... emlékszem mikor beindul a PC alkatrészek nagy "gyártása" kifejlesztése... volt pár gyártó és pár alkatrész, de most a piacon számos cég / konkurens megtalálható az újnál újabb alkatrészekkel :) , A lényege az, hogy ha valami a "boltok" polcaira kerül... már van másik amin dolgoznak / fejlesztés alatt van, hogy 1-2 months múlva a piacra dobhatják és ez így megy körforgásszerűen.. (ez pénz / bevétel , pénzforgás) így a PC -k sose fognak kvonulni a piacról, mert hatalmas pénzforgást eredményez ! (ezt biztos tudja mindenki) Lényeget leírtam.. ezt még lehet ragozni, de ennyi elég :)
    (tudom, mert személyesen tapasztaltam, dolgoztam 9-10 évet Elektronikai Multi Cégnél... ahol sokminden megfordult az x év alatt , telefonok, PC alkatrészek, XboX , Serverek , TV-k , beltéri..stb...)

    Ez Y580 topik nem PC Future ^^

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák