Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rabarmat

    csendes tag

    Én is boldog tulaj vagyok hat napja. Kínából, az aliexpress.com-ról rendeltem. Kb. két hét alatt ért Mo-ra, és két hetet "ült rajta" a NAV... A hadisarccal együtt is azt gondolom, hogy egy nagyon jó ár-érték arányú telefonhoz jutottam. Egy SGS-ről váltottam, hozzá képest legfeljebb a képernyő lehetne gyengébb, de én nem érzem annak. Sehol sem látom a mások által említett "pixel"-eket, biztosan nem erre vagyok ráállva...A színek szépek, a képernyő betekintési szöge is nagyon jó. Üzemidőben a Samsungnak a dupláját tudja. Ami elsőre furcsa volt, hogy a mérete elég tisztességes, de pár nap alatt megszokható. Annyira, hogy a napokban, amikor a kezembe vettem egy 4"-os készüléket, hiányozni kezdett a sajátom :DD
    A hardver kellően gyors, akadást semmiben sem tapasztaltam. Magyar nyelv is van. A kicsomagolás után a SIM-kártyát behelyezve egyszerre üzemképes volt a készülék, a Google-fiókot szinkronizálva simán tudtam hívni, hívást fogadni, internetezni stb. A kereskedő már védőfóliával ellátva küldte a telefon, ezzel sem kellett foglalkoznom. Beletettem az ajándék fekete szilikon-tokba, tökéletes védelem ( igaz, rendeltem hozzá a telefonnal egy időben egy Nillkin-tokot, de az még sehol. )Nem érzem szükségét a ROM-cserének sem, egyenlőre jó azzal, amivel kaptam. Igaz, nem enged a memóriakártyára telepíteni ill. áthelyezni programokat, de ha majd betelik a belső memóriám, akkor ez ROM-cserével orvosolható. A fotók minősége számomra nem annyira fontos, csak akkor fotózok a telefonnal, ha a rendes fényképezőgépem nincs nálam. Azért ebben a jó átlagot eléri :N
    A GPS tökéletes, pár másodperc alatt talál műholdakat, városban, magas házak között is megmarad a jel. A három betűs navigáció és a Sygic is jól működik.
    Röviden ennyi. Belaktam, használom gond nélkül...

    [ Szerkesztve ]

  • rabarmat

    csendes tag

    válasz bo6koz #33 üzenetére

    Én is e kettő között gondolkodtam. Az én esetemben döntő volt az árkülönbség: amikor én rendeltem 80 $ volt a kettő között, és előre számoltam a P780 esetében a Vám-mal és mindkettőnél az ÁFÁ-val. Így a kettő között több, mint 20 eFt-ra jött ki a különbség. A "piszkos anyagiak" döntöttek...
    Eddig nem bántam meg :N
    A telefon egyébként rootolva jött.

  • rabarmat

    csendes tag

    válasz kutitomi73 #41 üzenetére

    Megszoktam pár nap alatt. A régi telefonomat is két kézzel használtam, itt sem újdonság. Vigyázni szoktam az épségükre, ezért is biztosabb a kétkezes használat. Ha a zsebemben van, legalább érzem, hogy megvan :DD
    bo6koz: A pontosság kedvéért a csomag bontatlanul érkezett, csak "átvilágították, mi van benne. Bekérték a számlakivonatot, mivel ez sem volt elég a webshop visszaigazolását a rendelésről, a telefon és a szállítás áráról. Pár nap pihenő és már olvashattam a posta.hu nyomkövetőjében, hogy vámhatározat kiadva. Legalább nyugodt a lelkiismeretem, kifizettem a kifizetnivalót...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák