Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.Edit

    tag

    válasz zsid #13 üzenetére

    Gondoltam hogy lesz valahol keveredés, és jó hogy ez már tisztázódott. :R

    Ha kijön az unlocked verzió /tisztahülyeséglennearészükről/ az valószínű képes lesz arra, hogy a 13090K-t otthagyja a porban. A kérdés inkább az szerintem, hogy 2x fogyasztással, 25%-os előnyért kockáztatva a "véletleneket" akarnád-e munkára használni? /Én inkább nem/
    A történethez még az hozzátartozna, hogy a xeon-ok olyan leválogatott processzorok, amik kisebb feszültség mellett is stabilak. Az X-ek nem csak a magasabb órajel miatt kaphatnak magasabb VID-t, azoknak több feszültség kell, hogy ne hibázzanak, tehát azonos órajelre vonatkoztatva alacsonyabb hatásfokra képesek mint az xeon-ok.
    Én azt imádtam ezekben, hogy alacsony feszültségű rammal használva nagyon könnyen hűthetők és csendesek tudnak lenni.
    Egy stúdióban pl.: a legdrágább a zajt elkerülni, második legdrágább megoldani az a légcserét a legnagyobb csendben, ami a WS hulladékhőjét is kezeli.

    Szóval ahova eredetileg szánták oda mégiscsak optimálisabb választás lesz egy - nem tuningolt - xeon-t használni, mint egy x-et vagy egy K-s asztali csúcs processzort.

    Az, hogy az asus mindig többet ígér, mint amit ad, azt meg kell tanulni, és helyén kell kezelni, ahhoz, hogy ne okozhasson csalódást.

    Örültem!

    [ Szerkesztve ]

    Csíramentes, mosott-szárított belsőség eladó.

Új hozzászólás Aktív témák