Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    válasz kbalage2 #60021 üzenetére

    Valahol igazad van a "szerintem" kérdésben, de írásban sokszor a szóhasználat, íráskép ellenére sem jön át a mondanivaló úgy, ahogy azt szeretné tálalni az ember, de már picit úgy érzem, hogy talán jobban felkaptad a dolgot mit kellett volna. Amennyiben azt írtam volna, hogy teszem azt: "Sikerült jól elkapni az orrát." - ami szintén csak egy vélemény, akkor szerintem talán nem is születik rá reakció.

    Egy szó mint száz, figyelni fogok arra amit kifejtettél, és a téma ezen részét én ezzel részemről zárom is. :R

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #60021 üzenetére

    Értem és igaz... de ez már csak ilyen.
    Nálam ilyenkor (év végén) már egyébként is sok pozitív coaching kellene a hasonló hozzáálláshoz :D , de mostanában egyébként sem erre áll az ember agya. Ebbe most nem mennék bele...

    Amúgy én nem írtam, hogy nem tetszik. Sőt, másodszorra már írtam az orr részt mikor felvetetted. Láttad a pajzsot, a 3 studos, kitöltött motorháztető-közepet, a hátsó lámpa is tetszik. Nem kérdeztétek, de nekem studokkal sincs bajom, én is láttam, hogy azért lett ilyen mert nem fér el még 1 sor. Legoról van szó, nem esek hanyatt "ottmaradt" studoktól. :D
    Sőt még a sok matrica sem zavar.
    Én egyetlen dolgot említettem: hogy ha már matrica akkor jó lett volna kisebb felületre szorítani. És hogy a nagy felület még rosszabbul mutat a színeltérés miatt.
    Szerintem az, hogy az azonos színű matrica jobb mint az eltérő, ill. a nagyobb rosszabbul mutat mint a kisebb... ez nem igazán a véresszájú belemagyarázós haterkedés esete.

    Inkább annak szántam, hogy ejj de kár ezért, úgy jobb lett volna. De ettől még nem rossz.

    szerk: Az Astonon a színeltérés sokkal jobban megfogott. Ott pl. rögtön rávágtam a megoldást: megveszem és nem ragasztom fel. :) Itt a csíkok miatt 1:1. Ragasztás nélkül sem lesz jobb. Viszont ott az egész autó ami nem sikerült rosszul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák