Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz tocsek18 #53026 üzenetére

    Mondjuk engem hidegen hagy a doboz, de nálam a hígfos nem ilyen... :DDD Nyilván, ha valaki gyűjteménybe szeretné eltenni, vagy nepperkedik vele, azoknak számít ez is (legalábbis gondolom).

    #53024 Tyler Durden Annyiért (a mostani árszabás mellett) nagyon jó vétel volt. Nálam ugye nem kihagyhatatlan tétel... szerencsére...

    #53017 czanga Nem azért van ezektől hányingerem, mert ők jól járnak, hanem mert általában pont azoknak nem jut, akik 1-1 darabot szeretnének saját részre... :(((

    Aki meg kibontogatja és kilopja belőle a figurákat, az meg szimpla szánalmas tolvaj... remélem rajtakapják (mivel gondolom ha Lego figurákat lopkod, nem kenyérre kell a pénz)...

    #53027 Én személy szerint egy FB csoportban láttam a Razorról képet (ott mondjuk drágábban, talán 31k)

    #53030 Szerintem még így is el lehet passzolni ára fölött, elnézve a google kínálatát... én legalábbis biztosan megvenném ennyivel olcsóbban, ha ez a készlet érdekelne. - Ez persze szigorúan szubjektív, sajnos Auchan-os visszavéttel nincs személyes tapasztalatom.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák