Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz Throme #38184 üzenetére

    A Ferrarival az A4-es méretű matricacsomag a legfőbb bajom. A másik az ára. Szerintem az nem ér annyit. Annyi "tudása" nincs. A Rover alapvetően tartja az árát, amikor én vettem 2020 elején, akkor 50-55k körül mozgott, most is ott mozog. De egyetértek, általánosságban minden drágult. Örülnék a NASA Discovery-nek is, de a 65-ért biztos nem fogom megvenni. Amire most érdemes talán lecsapni az a Lombház, kb. 61-ért elviheted, ami viszonylag jó ár, ahhoz képest, hogy volt 70 környékén is valamikor, ami vicc. A középkori kovács tetszik és azt mondom 52 nem olyan rossz ár és egész jó darabszámot is kapsz érte. Illetve felkerült az esetleges jövőbeni listámra a Ford Mustang GT is.

    Ugyanakkor az is igaz, hogy ezek az árak azokra az időkre is emlékeztetnek, ami miatt abbamaradt: az áruk. Szeretem a legót, de amit néha elkérnek 1-1 termékért, azt inkább elköltöm jóval hasznosabb dolgokra vagy megtartom. Idén még nem jött olyan ki, amire azt mondanám, hogy instant get és ha érdekelne is, az ára legtöbbször elriaszt. Szomorú, de igaz. Remélem azért nem ez lesz a divat és jövőre nem lesz még drágább.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák