Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz Micsurin #37665 üzenetére

    Látom nincs gond az ízléseddel! ;]

    kbalage2: Nálam is a technic a fő, ugyanakkor most tartok ott, hogy picit nyitok más-más irányba is. Elhiszem, hogy van pár szép megoldása és azt is, hogy gyönyörű élőben. Néztem róla videót, ha jól rémlik, de valahogy úgy érzem, hogy nem feltétlen nekem szól. Előfordul, hogy kicsit sok lett a Porsche nekem.
    De mint írtam, ha esetleg egy Evo 8 a semmiből előtűnne... az előfordulhat - persze a kinézetétől függően - hogy instant get lenne. :DDD ;]

    Throme: Szerintem olvastam valahol, hogy valaki drágállotta érte azt az 50-55k-t, mivel nem volt motorizált. Őszintén megmondom, hogy én nem. Az építése szerintem jó volt és mivel hosszú kihagyás után ez volt az első komolyabb szettem, sok minden új volt. Szép kiállítási darab, ugyanakkor egy olyan darab is, amivel azért játszani is lehet, nem csak a vitrinbe tárolni. Motorizálási lehetőséget meg találsz YT-n. Szvsz a hagyományos elemekkel kombinálva szerintem az egyik legszebb technic autó lett. Azt nem mondom, hogy hibátlan.
    Azért azt is érdemes megnézni, hogy a Defender 1000 darabnál több alkatrésszel érkezik a Porsche-hoz képest, nyilván nagyobb is és már kint van egy ideje, de szerencsére jól tartja az árát.
    És, ha a Ferrarihoz hasonlítom, ott is majdnem 1000 db a különbség és gyakorlatilag az árban ez nem mutatkozik meg. Azt inkább ne említsük, hogy a Ferrarihoz odaadták a világ összes matricáját (bár nem mintha a Defendernél vagy épp más szettnél annyira élvezném a matricák ragasztgatását, ez lehet egy külön hobbi a legón belül).
    Ez egyéni vélemény persze, de szerintem még mindig egész jó ár/érték arányú termék.

    Természetesen "nem ér" összehasonlítani a kettőt, mert más az irányvonal is. Én azért a darabszámot is igyekszem figyelembe venni, attól függően, hogy a termék mikori (mondjuk egy régebbi populáris terméknél nyilván nem szempont, amikor már kifutott... ott az a szempont, hogy minél olcsóbban be tudjam szerezni, ha annyira kell... :DDD )

    De ezt az 50-et inkább a Középkori kovács (21325)-ra locsolnám el, amit valószínűleg be is fogok szerezni valamikor a következő 3 hónapban. :K

    [ Szerkesztve ]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák