Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbalage2

    aktív tag

    válasz Pötyi #35343 üzenetére

    Azért az összetört doboz és az a minimális nyomódás a fenti képen nagyon nem ugyanaz. Bárki bármilyen más játékot szemrebbenés nélkül hazavinne egy ilyen dobozban és a kutyát nem érdekelné hogy milyen állapotban van addig amíg a gyerek szét nem tépi hogy kiszedje belőle a játékot.

    Az, hogy a LEGO történetesen van akinek gyűjtői darab és kényes arra hogy hány porszem telepedett meg a dobozon az egy teljesen más téma, és reálisan nem elvárható a boltoktól hogy az ilyen igényeket - főleg kiszállításnál - figyelembe vegyék. Ha szét van szakadva, össze van törve/nyomva az egy más kérdés, bár hozzáteszem hogy külföldről én kaptam már olyan készleteket mintha a kutya szájából húzták volna ki miután átmentek rajta a furgonnal, és soha semmi baja nem volt a beltartalmának. Ha játszani kell akkor pont tökmindegy milyen a doboz.

    [ Szerkesztve ]

    Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

  • elektrotank

    tag

    válasz Pötyi #35343 üzenetére

    Én értem mit mondasz, de a belső a legfontosabb. Ha ott hiányzik pár létfontosságú elem, akkor az sz*pás. A doboz úgy is sérülhet kibontásnál is. Másrészről ezeket a legókat tologatják, pakolgatják és mivel semmi védőfólia nincs rajta és kartonból áll, kvázi szerintem elkerülhetetlen a minimális sérülés.
    Azzal az érvvel nem akarok vitába szállni, hogy vkinek fontos a doboz, mert valószínű így van, de ha a legmegfelelőbbet akarod megkaparintani, akkor személyes átvétel, ahogy már előttem is mondták. Ott egyből tudsz is reklamálni, hogy neked ez így nem tetszik.
    Harmadrészről ezt is emberek csinálják. Hibáznak, elejtenek valamit, meg gondolom vannak olyanok, akik kapnak egy tonna feladatot és időre kéne végezni velük. Így lehet bármennyire is erőltetni a "vigyázzanak rá" dolgot. Meg az is kérdéses, hogy a boltba hogy érkezik.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • Segal

    veterán

    válasz Pötyi #35343 üzenetére

    Tényleg csak 1 hozzászólásom van már csak a témához, de ha elsőre ilyen dobozt kapsz az szimplán pech.
    Kb mintha hazafelé pofáraesnél egy út széli kőbe.
    Viszont ha ezek után megadod nekik mégegyszer a lehetőséget (ergó tudod hogy ott lesz megint a kő és ennek ellenére mégis megint pofáraesel) az már nem pech, hanem hiba a részedről.
    Ha fontos a doboz, akkor nem adok lehetőséget a legonak, meg a szállítónak sem hogy sérültet juttasson el hozzám, hanem bemegyek az üzletbe és a számomra legszebb állapotut viszem haza :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák