Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz Mozaart #60604 üzenetére

    ---AT-AT---

    Test 99%, remain:
    -2 db DoorGunner állás hiányzik (de ezek nem eredeti tartozéka az ILM szerinti modellnek)
    -a 4 suhanó könnyebb kivétel maximalizálása (playability)

    Páncél 100%

    Fej
    -jelenleg a páncélján dolgozom, de az arányokat már eltaláltam, de a fejének tehát ahol a szeme van, 1 1 stud plusz sztem van benne, de ezt is majd pontosan arányosítom
    -amit észrevehettek, szűz szemmel, ha oldalról nézitek, az eleje csapottabb lett, a filmes arányokhoz megegyezően (ezt sajnos 2 wedge elemmel oldottam meg, nincs 3x8 dimenziójú)
    -hátrébb szélesedett még 2 studdal, és a teteje összébb megy picit, tehát laposabb
    -a löveg megoldását átvettem a 75313-ból, (túl gondoltam / a lego megoldása stabilabb rögzítéssel bír)
    -fej arca, de ezen még ütyködöm, továbbra is még picit széles arányúnak tartom az enyémet, ha a szem oldalát megnézitek az is változott igyekeztem még hűebben vissza adni az eredetit.
    -a fej jobb páncélja van WIP alatt egyelőre a másik oldalon a régi van

    Fej után még a nyakot kell összébb varrnom, a 2 éves eredeti modellemben hosszú a nyaka, ez nem így van. És még ott is egy stabilabb hídat kell kitalálnom.

    Az alsó motrok készen szintén 100%

    A lábak lesznek még viccesek, azok is picit összébb mennek.

    Néhány kép
    -20210919 verzió
    -20230331 verzió (tudom lassan két éve bütykölöm..c'mon)
    -ILM verzió (a szentség)
    -75313 (szegénykém nekem még mindig nyomott képett vág, DE a fejet találta el a legjobban a lego, mármint nem előlről, hanem összeségében, de hosszábban is összébb van picit azért nyomva, NEM nem azt mondom hogy az én arcom a legjobb, még dolgoznom kell rajta, hogy eltalálja a filmes arányokat)
    -szoftveres arányosítás (Archicad 24)

    Vicces (most vettem észre hogy a modellben is kb ott van az alátámasztás a motorban ahol én tettem :), márha ezt érti rajtam kívűl valaki )

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Új hozzászólás Aktív témák