Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz Throme #42246 üzenetére

    #42246Throme
    Nagyon Köszönöm, Throme!
    Igen, ez mindig ilyen, össze megy a szemnek az összes official szett. :)
    Azt bevallom visszont, hogy 1-2 méter plusz van benne magasságban, de ez az aránytalan minifigura aránynak tudható be igazából.
    Mégegyszer Köszönöm!

    #42247Pötyi
    A nyak járható. Viszont a filmben, oldalirányban 180fokban függöleges írányban kevesebb szöget zár be pontosan nem tudom, most.

    #42248czanga
    Nagyon Köszönöm! czanga! :)

    #42249Throme
    A filmekben csak a pilótafülke (fej rész látható belülről) illetve, az oldalsó nagy ajtó nyeglik kivülről, mert ugye stop-motion és filmezés közben ezek csak néhány grammos ajtó lapok.
    A felépítésére én első körben egy Lucas által jóváhagyott grafikai könyvre támaszkodtam:
    [link]

    #42251edgR
    A RotJ-ban, Endor bolygón, így kisérik ki Luke-ot Vaderhez. [link]
    Film jelenet: [link]

    Ez a nagy oldalsó páncél közepén van. Egy toló-zsilip ajtó. Viszont a Hoth csatában ezek az ajtók azok a méretüek amiket én is építettem. Itt ereszkednek le nagy-sebességű kábel csörlőkkel magára a terepre. Ezért nyitottam ki résnyire az ajtót, hogy védve legyen a belső tér a lézerektől.
    Maga az Endor jelenet ajtaja biztos középen van, mert oldalt ha megnézed ott a függöleges létra, ami nálam is van. Filmes baki. :)
    Viszont ezt a verziót építette meg az egyik MOC builder. Hirtelen nem tudom idézni.

    #42253Throme
    Ugye ezek az égből jönnek, AT-AT transporterekkel [link] , a Birodalmi Rombolókról. Ott van nekik híd szerkezet kialakítva. :)

    Az egyedüli dolog ami nincs kitalálva, az a Suhannók lejutása a talajra. :)

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Új hozzászólás Aktív témák