Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz Keeperv85 #4257 üzenetére

    sikerült megoldani Morelocale2-t és magyarítani a lokalizációt x527-en:

    Amiben most mással próbálkoztam, mint korábban:
    1. letöltöttem az általad linkelt tools csomagot (25.2.3 verzió)
    2. közben próbálkoztam a Leeco AIO toolkit-tel is, mert nem tudtam, hogy a fenti Tools-ból mit lehet elindítani. De végül az AIO csomagot nem sikerült végigfuttatni sehogy sem (sztem a vírusirtó miatt); leakadt mindig más helyen (1.2.3 lépésnél), aztán végül el sem indult már, úgyhogy szerintem ez a lépés kihagyható, nem ez oldotta meg. Így visszatértem az 1. pontban levő Tools-hoz. Lesz ami lesz alapon :D
    3. A tools csomagot kicsomagolás után az "android.bat"-al kell elindítani. A telepítendő csomagoknál mindenhonnan kivettem a pipát, kivéve a google usb drivert. Azzal elmolyol egy ideig.

    4. De hiába telepítette fel az adb drivert, továbbra is felkiáltójeles marad az eszközkezelőben a feltelepített eszköz.

    5. Viszont jól használható az usb driver, amit ide tett:
    C:\VTRoot\HarddiskVolume2\Users\"saját gép neve"\Downloads\tools_r25.2.3-windows\extras\google\usb_driver

    6. A fenti drivert betallóztam az eszközkezelőben a felkiáltójeles eszköznél és befrissült.
    jobb klikk az eszközön\ tulajdonság \ frissítés \ illesztőprogramok keresése a számítógépen

    7. viszont a telefon rácsatlakoztatása után úgy emlékszem, hogy újra felkiáltójelesre változtatja az eszközt. Azt hiszem ezután rácsatlakoztatott telefonnal is megismételtem a 6. lépést.

    8. utána még valamiért ki kellett lőnöm az adb drivert (kill adb server) és újra elindítani

    9. másik, teljesen tiszta gépen próbálkoztam (inteles, win7 64bit), több usb porton is

    Nem tudom, hogy végül melyik hozta meg a várt eredményt, de sikerült.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák