Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz rlazol #7686 üzenetére

    Nézd meg a josoultságokat, ahol tárolja a beállításait a progi, hogy van - e írásengedélyed

    (#7685) katt777
    Jahh azt már tapasztaltam, Windows Media Centert használok én is az analógra, nekem nem Leatec karim van, így a PVR kiesik.
    Van egy Compro E900F , meg egy Hauppauge PVR500 a saját progijuk arra a bizonyos kalarpa emlékeztet :)
    Így maradok az MS megoldásánál
    Most végre már megtaláltam, hogy a TMPGENC progiról beszél VMW5 néven

    No, ha a Windows MCE vel veszel fel, akkor a Cyberlink Power Directior-ral mire mentél, mert ezzel tudtam eddig legkönnyebben MPG file-t csinálni, a DVR-Ms ill. WTF ből.

    Van valami 5leted arra, hogy miért nem vesz tudomást a default recording ban lévő + időkről ?

    Így figyelnem kell, hogy kézzel adjak + időt minden felvételnél, ami elég macerás

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!