Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim!
    Van egy kérdésem ilyen tv van egy éve Hyundai D3LH 32614 3D Nagyon szép a képe semmi baja nem volt!
    Most vettem egy kicsi valami noname kiegészítő tv-t és azt vettem észre hogy ugyanarról a kábelről több adót lehet beállítani ráadásul szinte minden adó nevét automatikusan beírja és menet közben egy-két adó kivételével mindig van infó! Hozzáteszem ezek az adók, kábeltévén, analóg, rendszeren jönnek. Mivel azt hiszem talán 6 digitális adó van de ezekről a Hyundai is ad infót.
    Az a fő kérdésem tud-e valaki esetleg szoftverfrissítést ezen jelenleg a V.0.0.9a van. Vagy másképpen érdemes-e egyáltalán időt és fáradságot beleölni vagy hagyjam úgy ahogy van és nézzem a másik tv-n ami persze közel sem ad ilyen élményt (90° betekintési szög! LCD 17" VORTEX :B ) a kimaradt csatornákat.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • svgyula

    addikt

    válasz Watt25 #27586 üzenetére

    Szia! Nem ütik egymást mivel a hagyományos tv-vel is foghatók! Kábel tv hálozatról van szó a digitális adók szinte csak azok vannak amiket az éppen aktuális csomagban "HD" minőségben lehet nézni. Az az érdekes viszont hogy mind a két tv-ben van beépített digitális vevő!
    Arra gyanakszom még hogy mivel a nagy tv egy házimozi rendszeren keresztül kapja az antenna jelet lehet ez okoz gondot az adók megtalálásában?
    Vagy a tuner szorulna firmware frissítésre!?

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • svgyula

    addikt

    válasz Norbi696 #27591 üzenetére

    Szia! Valószinüleg haldoklik a pendrive-od! Jártam már így én is! A HD filmek lejátszásához nemcsak az NTFS file rendszer kell hanem a gyors pendrive is az csak egy dolog hogy engedi magát formázni sőt a filmet is felirja de beolvasni már nem fogja. Vagy diavetítés formályában :K és itt mutatkozik a vásárláskor sz@rozásnak látszó válogatás előnye! :F

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • svgyula

    addikt

    válasz Gicz #27599 üzenetére

    Szia! Csak halkan megsúgom neked és csak neked ez itt még mindig nem amerika! Én itt a környékünkön is ismerek rengeteg embert aki nemhogy xp-t nem használ de örülne egy win98-at használó pc-nek! Ezek nagyrésze nem 1bit-es még csak nem is "kissebségi" csak egyszerűen szegény. Ki kellene néha menni a "való világból" a valóságos világba. Egy ilyen megjegyzéssel rendesen megalázottá tehetsz bárkit! (Most nem magamról beszéltem!) :(

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • svgyula

    addikt

    válasz Gicz #27606 üzenetére

    Figyelj! Egy érdekes dolog van egy tintasugaras nyomtatóm(pixma IP 1700) ~5éves alig használt nincs win7 64bit driver ill. van csak nem működik vele! Most itt áll a gép alatt és nem tudom használni. Azért látom a hozzászólásodból azt is hogy valószínűleg nem kell sokat tenned azért amid van! Azokról akikről beszéltem és sajnos a nick neve alapján te sem tudod eldönteni hacsak nem "templomegere" és hasonló a neve. Vagy hozzászólása mellet ott van az hogy egy betárcsázós neten keresztül próbál kommunikálni. Nem tudhatod hogy mekkora erőfeszítésébe kerül az hogy esetleg ezeket a kérdéseket egy kölcsön gépről feltegye. Azt sem tudhatod mekkora áldozatot hozott azért, hogy legyen egy gépe(bármilyen!). Ez az áldozat azért lehet olyan nagyságú az illető helyzetében amitől te eleve arra a gondolatra jutnál, hogy "akkor nekem soha nem lesz gépem"! Azért írtam a való világot kicsit gondolkodni kellene és inkább segíteni mint a másik dolgait fikázni! Megnézhetted volna a híradót ma este ott volt a nő két gyerekkel és karácsonykor tejberizs volt a vacsora.......................... :(((
    Persze lehet mondani rá, hogy a saját dolga meg is teszik nagyon sokan :( és pont ezért jutottunk ide.......

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Aktív témák