Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ezso

    tag

    válasz vnorbi1987 #28745 üzenetére

    Szia!

    Gondolom "freeview"alatt a DVB-T tunert érted. Idáig minden Celcus-ban volt DVB-T és a legtöbben DVB-C tuner.(amit linkeltem bele is van írva)
    Azt nem tudom, hogy Anglia áttért-e már az Mpeg4 szabványra, de visszafelé kompatibilis, tehát Mpeg2-höz is jó.

    "általában óva intettek tőle és a hasonló márkáktól...."

    Ez ismerős. Ha lehetne időutazni és visszamennénk 15 évet, akkor a Samu és az LG lenne a távol-keleti sz@r és csak a síkképcsöves Sony a király. (amiben ráadásul jó eséllyel tönkrement 3-4 év után a képcső, azaz gazdasági totálkár)

    A lényeg, hogy akik ezt mondják, többségük sohasem használta az adott tévét, nem tapasztalatból mondja.
    Hozzáteszem nem vagyok elfogult a Vestel termékei iránt, csak a helyén kezelem őket.
    Nem mondom, hogy jobb mint a 1,5-2x annyiba kerülő Samu, vagy Sony, mert nem is lenne igaz, de közép és felső-közép kategóriában jó választás lehet.

    Amit a márkanevekről írsz, valóban így van, de mint a nagy márkáknál, itt is van minőségi szórás.
    Ez egyszerűen a megrendelő igényeitől függ. A Tesco sajátmárkás Technika tévéjét nem lehet egy lapon említeni a JVC vagy Hitachi tévével. Főleg anyagminőségben és displayben nagy a különbség, pedig azonos cég terméke.

    Itt olvasgathatsz egy kicsit a Vestel csoportról: [link]

    Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

Aktív témák