Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz ezso #27318 üzenetére

    a linkelt review-k közül az avforums az ami mér is valamit, nem csak véleményt ír, és azt írták h jó tv, a maga kategóriájában, azaz a büdzsé tv-k közt.

    ott is csak 6/10-et kapott a képminőség, clouding, video processing, mozgóképfelbontás terén, 5/10et színhelyesség terén. úgy hogy az árához képest nézték. az azért elég rossz.

    saját kategóriájában jó: ergó kocsit akarsz venni, 250 ezred van rá. egy 20 éves felújított F astra 9/10-es minősítést kapna 250 ezerig kategóriában. ettől még egy 5 éves golf 10x jobb kocsi nála, pedig lehet hogy a saját kategóriájában csak 7/10-et kapna

    amikor úgy kezdődik egy ilyen történet, hogy pedig ilyen olyan belsővel van szerelve stb, az már régen rossz szerintem. 150 ért inkább vennék 40 colos sonyt mint 50 colos blaupunkt telefunken finlux akármit. pláne hogy 180-ért van st60 plazma, ami referencia képminőségű tv, nem csak a 200 ezres, kategóriában, hanem abszolút nézve.

    elég csak megnézni pl az avforums tesztnél a kommenteket.

    írja egy hozzászóló: 0,054cd feketeszint! az a legjobb samsungokkal van pariban!

    mire a tesztelő: "ne kezdjük ezt újra... attól hogy jó a feketszint, a sötét részletek, és a clouding még tud borzalmas lenni. ne csak azt az egy számot nézzétek!"

    szerintem sokkal jobban jár valaki 42" sonyval mint 50" blaupunktal azonos árban.

    [ Szerkesztve ]

  • JoolsNOS

    veterán

    válasz ezso #27318 üzenetére

    Köszönöm a kimerítő választ. Akkor valószínű meglépjük valamelyiket. Amúgy anno vettem egy lg 3d monitort, ami a legolcsóbb volt a piacon. Oké, hogy az lg, de nem tudom elképzelni, hogy egy drágább monitor miben tudhat többet, annyira meg vagyok elégedve vele. (leszámítva a méretet, ha filmezünk)

    (#27319) Z0mbi: ilyesmi problémánál a tv kuka, vagy javítható értelmes áron?

    [ Szerkesztve ]

    I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Aktív témák