Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dh66e

    veterán

    válasz eketomy #16429 üzenetére

    Az újabb modellekhez már nincs se csavarhúzó se törlőkendő. A régi sharpomhoz nekem is volt még amit 3éve vásároltam37" 50Hz,de cseréltetnem kellett a tv-t 2év 10 hónap után(tökéletesen működött csak egy funkcióval volt baja viszont azt nem is tudták javítani)kaptam egy kis huzavona után(3hét emilezgetés) egy mai tv-t( 40"100hz, dvb-c,-t,-s2 tuner,time shift,net tv,hálózat, stb.stb.stb azon az áron amennyiért akkor vásároltam.A képe nagyon nagyon ott van. :K
    Na ennek a távja tényleg über gagyi szégyen a sharpra nézve( vettem is 2k-s távot a lidlben),van más baja is a kezelhetőségével is de még mindig jobban jártam mint a régivel van benne minden de a felét nem is használom mert vagy nagyon kezdetleges(média lejátszó,de itthon van egy mindenevő külső)vagy nem használom mert hülyeségnek tartom(net tv) igaz a you tubeot néha bekapcsolom.Erre is megkaptam a 3 év garit és van hozzá rendes fw támogatás és még egy nagy előnye bár ez sok embert hidegen hagy a minimális fogyasztása:40-50watt között átlagban ami manapság elég jónak mondható.A régi csavarhúzója meg a kendője megmaradt,de nem is kellett mert kihozták a cserekészüléket és be is üzemelték a régit meg elvitték.A megállapodáshoz képest 3 napon belül megtörtént a csere( azt tudni kell hogy Bécsből hozzák a csere cuccokat ott a KKe-i központ.E-mailre rögtön válaszolnak (1 napon belül) foglalkoznak a problémákkal ezért is maradtam náluk és nem a pénzem kértem vissza.
    Sokat hezitáltam akkoriban hogy kell e a 3 év teljes körű garancia nem kis felárral,de bebizonyosodott hogy nagy mázlim volt az akkori döntésem kapcsán. :)

    [ Szerkesztve ]

  • DonThomasino

    veterán

    válasz eketomy #16429 üzenetére

    Nem tudod helyileg hol gyártják ezeket a modelleket? :U
    SHARP LC-32SH340E

    [ Szerkesztve ]

    " I'm going to make him an offer he can't refuse."

Aktív témák