Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Zolien #703 üzenetére

    Drága ez a tv, de ha nem igényled a nagyobbat, akkor megéri beruházni. Én néztem 94cm tv-t 1,2m-ről és nekem túl nagy volt. Akkor döntöttem el hogy 32" kell, de abból a legjobb, amit vehetek PC-s használatra.
    Aki nagyobbat akar 100cm-nél, az vagy vesz egy tudásban és képminőségben gyengébbet ezért az árért, vagy vesz hasonlót mint az enyém de mélyen a zsebébe nyúl.
    Az enyém nem lilásodik ha oldalról nézem, ez biztos. Úgy tudom ez nem IPS jellemző, hanem inkább a MVA, PVA panelokat érinti. Az enyém minimálisan szürkül ha oldalról nézem, ami viszont IPS jelleg.
    Az pedig hogy melyik jobb melyiknél PC-re? Saturn-ban megnéztük laptop segítségvel. Magasan a Philips volt a legjobb képminőségben. Ez viszont nem annyira szubjektív, mert rajtam kívül négyen mondták azt, hogy "bazze, ez félelmetes milyen jó a Philips". A Sony cég kirendelt eladója speciel azt mondta ő is ezt a 7404-et fogja megvenni, annyira tetszett neki is a kép minősége, pedig a V5500-nek se volt rossz képe. :B Szóval rajtam kívül a többiek is ezt látták amit én, pedig néztünk B650-et, Sharp-ot, LED-es Sharp-ot, Sony-t, LG-t is.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák