Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ufo13

    tag

    válasz Csakatim #50 üzenetére

    Sziasztok,
    most már két nap aktív használat mellett azt tudom mondani, hogy nagyon jó választás volt a kütyü.
    A dobozon ugyan 512 mb van, de az alkalmazáskezelőm szerint 1GB.
    Kijelzője nagyon szép, nagy a betekintési szög is, (nagyobb, mint pl.: atab5), akksi is sokkal jobb, 2 napot egy töltéssel röhögve elviszi, sőt ebben volt 1,5 óra navigáció is + sok Wifi.
    Hívó felet jól hallom és fejhallgatóval (nem a gyárit használom) is szép, jó basszust ad vissza, nekem azzal sincs panaszom.
    GPS jelet kb. 20-25 mp alatt találja meg, azt masszívan tartja is, semmi eldobálás nem volt.
    Anyaghasználat kiváló, a műanyag ház szerencsére nem csúszós, jó a súlyozása, nem akar a kezemből kifordulni.
    Eddig nagyon pozitív, de tényleg.
    Pár negatív:
    - talán fentebb írtam hogyha egy otthoni Wifit beállítasz, hibáa kapcsolod le, utána magától visszamászik a Wifire, csak úgy tudsz megszabadulni, ha leválasztod a talált hálózatot (ezzel együtt tudok élni)
    - akksi töltés nem lehet beállítani, hogy óra mellé jelezze ki – ezzel is együtt lehet élni
    - a felső gyorsmenüben nincs profil választás, a kikapcs gomb hosszú megnyomásával felad egy menüt, ott tudod kiválasztani + beállítások menüben – ezt is meg lehet szokni, csak furi
    Egyszóval nekem még nem produkált hibát, továbbra is csak ajánlani tudom.
    Akinek van kérdése szívesen válaszolok. Én fehérben vettem, ez sokkal szebb, mint a fekete, de ízlések és pofonok.

Új hozzászólás Aktív témák