Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Vezu #15672 üzenetére

    Vezu: sztem ingatlan eladasnal alap (felteve ha tenyleg el akarom adni) hogy nem csak annak a cegnek hiszek amelyik a hirdetes / ingatlanos utan kapja a lovet.
    Par ezerert lekerheto NAV adat, vannak nm ar statisztikak es heatmapek is, szoval csak korbe kell nezni.
    En vevoi oldalon azt latom, hogy a legtobb elado vsgy nem akarja eladni, vagy ha igen, nyereszkedni pofatlanul. Nem egy ingatlan van amit pl 32M es 28M kozott 4-5 aron is aktivan hirdetnek.
    Nem akarok megserteni senkit, de ez a mentalitas inkabb a murvakoves neppereknel szokott lenni, 200at akarok kapni a szakadt 20eves swiftert, 500ert hirdetem, varom a pimadarat, lealkudjak 350re orombodogsag.... Szerintem ez nem feher embernek valo mentalitas..... Aki meg annyira nincs kepben hogy egy lakast 15%os szorassal bearazzon, az honnan tudja h mi a realis ara?

    Masik eset a hazudozas. Van egy keco ami tetszik, olyan 25M korul lehet a realis ara az allapota miatt. 30ert es 31.5ert is hirdettek. Felhivtam mondom erdekel a keco, de sokallom, a 30as hirdetest lattam onnan alkudunk
    Jajj hat az a regi hirdetes, a 31.5 az aktualis.... Wtf, 30ert nem adtad el de ugy gondoltad 31.5 er majd igen?
    Ok, megnezest meger. Helyszinen persze derulnek ki dolgok, realis ertek 24-max 25. Mondom sok az ara, erdekelne, de az eredeti ar - 20% amit elsore tudok mondani. Hat jo, ertik, de sajnos nekik van 2 egymassal versenyzo ajanlatuk, az egyik egy kp-s ajanlat azonnali, az altaluk elfogadhato aron, a masik hiteles de az altaluk elfogadhato alku kuszobon belul.
    Mondom OK, akkor ha megsem megy el szoljanak.
    Eredmeny? KP s vevo sehol, mar ha letezett egyaltalan, hiteles szinten sehol, azota is honapok ota 30ert hirdetgetik a lakast, de meg nem esett le a tantusz.
    Hat ha nekik jo igy.....nem biztos hogy en az onos erdekbol csillagokat is lekamuzo emberekkel szeretnek 20-30Mes tranzakciot bonyolitani

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák