Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz pjen #85367 üzenetére

    Ez egy nagyon regi epulet, talan 50-es evekben volt lakasokban vezetekeles utoljara, olvastam itt is olyat, h valami papirba burkoltak a vezeteket, masik szomszednal a falban egett el az alu mm fal, szepen tulterheltek
    Nalam nem volt gond a regi aluval az.oranal, de cserelte az oreg talan 10-es rezre ami szabvanyban van, gyarilag itt 16a volt, az nem egy nagy tortenet, ebben a laksban a legnagyobb fogyaszto egy mosogep volt

    Szerk:
    M43g
    20 aramkornel gondolhatod mennyit kellett vesni:) mivel fix kabelezes, ezert ugy csinaltam h.kesobbiekben mindennek meglegyen a helye, ennyit tudtam tenni, cso par vilagitasnal van, mashol nincs, ha jol tudom van "kabel kereso" gep, gondolom valami speci femdetektor, ha vki finom munkazni akar meg tudja oldani, mivel egesz lakas gipszkartonpzva van, szepen meg lehet talalni mindent, csak egy szurofuresz es szike kell hozza, szikevel ki lehet vagni szepen, kis rutin kell hozza
    Vilagitasbol nagyon sokat csinaltam, nem feltetlen kell hasznalni, de ha van ra igeny adott, a kb 3,5nm-es furdoben pl 3 helyen van:) lakas felen almennyezet, ott is lehet trukkozni meg kabelekkel ha valaki nagyon akar, azt is nagyon konnyu bontani es visszajavitani
    Volt nemreg valami villanyasz mernok mas okbol, egybol azzal kezdte de sok konnektor van:) 37nm-en 50-55, 15-20 kiallassal

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák