Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hitvanyalak #76930 üzenetére

    ha nemrég készült el és nem fűtötték közben van benn bőven víz, többi meg idővel derül ki, sajnos új építésnél is gyakran előfordulnak kivitelezési hibák - gondolom ha új akkor garancás is -, én nem aggódnám túl, maximális fűtésnél, napi 3x 5-10 perc szellőztetéssel ha csak a bevitt víz okozta a sok párát észre fogod venni a javulást 1 héten belül, 2-3 héten belül pedig teljesen meg kell szűnnie a penésznek, ha van ismerősnél páratartalom mérő elkérheted, nem hiszem h nagy költség, vannak páratartalom függvényében működő ventik, 10e ft körül, mérőnek olcsóbbnak illene lennie

    szerk: pjen
    tegnap elég sokat kibontottam, talán 10 kábelt kellett csupaszítani, de nem volt vészes szikével, pengét be lehet lőni, túl se tud menni a burkolaton, nekem elég sokat volt kezemben mostanában kartonok miatt, eléggé összeszoktunk ( :

    jut eszembe, van egy doboz amiben nem lesz konnektror, wagoval meghosszabbítottama kábelt, teszteltem a végpontot, oké, előző wagos dobozra viszont nincs szükségem, mit szoktatok beletenni, hogy ne közvetlen kábelre menjen a gipsz? nem fogom meghagyni, egy kötődoboz se maradt szabadon - ha ezért hülye vagyok ámen, úgy ítélem meg mindenhova került konnektor ahol szükség lehet rá, és tudom hol vannak a dobozok ha úgy alakulna, de ennek esélye konvergál a zerohoz -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák