Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    Na, tegnap elkészültem a padláson a nyitott tágulási tartályom szigetelésével. Nagyon pöpec lett. 50l-es műanyag tartály, alapból 25 centi hungarocellre lett ráültetve. Volt kimaradva 4 tábla hungi, azok lettek az oldalfalak, pont passzoltak, a csövek helyét kifaragtam, és jól körbetekertem csomagoló ragasztószalaggal, meg az éleket is behúztam a biztonság kedvéért. Mondjuk, szerintem pár helyen még dróttal is körbetekerem, nehogy elengedje az öregedéstől a ragszalag. Elmentem a tüzépre, és vettem 100 liter duzzasztott perlitet. Használtatok már ilyet? Utálatos egy anyag. Rosszabb, mint a hungarocell golyók. :D Motorral akartam elhozni, de kiszaggatta a zsákot a nagyrobogó adattáblája a lábtartónál, úgyhogy kocsival visszamentem érte. A legkisebb réseken is szabályosan fújta ki ezt a sz@rt. Na ezzel töltöttem meg a hungi-keretemet (a porától majd megfulladtam), úgyhogy mostmár jöhet a fagy, ez 1000%, hogy nem fagy be. Jól meg kell csinálni, mert öntöttvas kazánt vettem, és a kazános azt mondta, hogy a tagokra élettartam garit ad (amíg ő él, ingyen cseréli :DDD ), de arra nagyon vigyázzak, hogy a tágulási tartályban ne fagyjon be a víz, mert ha fél centis jég is van a tetején, az öntöttvas tag fog elrepedni. Szóval ez megoldva. Majd dobok fel képeket este. Ha valaki előtte van, remélem hasznos a kis leírásom. :)

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák