Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Sajnos nagyon etikátlan módon viselkednek e téren a szolgáltatók.
    Mivel nekem is nemrég járt le a volt T-Online-os ADSL netem, gondoltam megkockáztatom a mobilnetet.
    Mindhárom szolgáltatót végigjártam, és már-már kiborítottam a kisfőnököt is - igen, mert a Vodafone-nál és a pannon-nál kifogtam egy-egy kevésbé tapasztalt kollégát, aki a főnökéhez irányított - mire minden lehetőséget végigvettem.
    Sajnos rá kellett jönnöm, hogy a netezési szokásaim nem épp mobilinternet-barát adatfelhasználással jár.
    Ráadásul mindezt minden p2p típusú letöltés nélkül!
    Az a helyzet, hogy nagyon sok streaming alkalmazást használok, például online tvzés, videostreaming, illetve a legtöbb letöltést kiadó netrádiók.
    Az sem ritka, hogy egyszerre két gépen megy online adás - akár tv, akár rádió - mert az egyik gépem mozgatható (laptop) így néha a két gép egymástól elég távolságban van, hogy elfelejtkezzem, azon mi megy, és az pedig csak megy...

    Szóval eddig mindig az jött ki, hogy egyik mobilnet sem nyújtana megoldást, így maradt a vezetékes (félig az, a wireless router miatt) megoldás, de most kábelnet formációban(net+tv+telefon).

    Nagyon oda kell figyelni az ilyen hihetetlen mega giga ajánlatokkal, mert még mindig a kisbetűben van az igazság, bár már lassan abban sem találhatjuk meg, hisz az átalakult egy icipici utalássá, ami az ÁSZF-jükre mutat.

    Ja, próbáljátok ki, amikor az ÁSZF-et, mint a bibliájukat (dirket kis b-vel írtam) emlegetik, kérd el tőlük, hogy okés, akkor el szeretném olvasni, mind kiakad, hogy azt most nem lehet, meg a weboldalokun így meg úgy elérhetem, arra nincs idő, hogy itt átnézzem...
    Na ilyenkor szoktam mosolyogni és kimenni az üzletből.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák