Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    Na erre varrjatok gombot:
    Ugyebár dec 7. 0 órától limitáltak le 128k-ra (mitulát báti hotta a kóátot) :D
    Azt ígérték egy hét a bünti (ha 1 nap lett volna akkor is sz@rjanak sünt), ami elvileg dec 14-n járt volna le. Mondanom se kell persze hogy nem oldották fel vasárnap. De mivel látszott hogy mindenkinek vagy a számlazáráskor oldódik fel (vagy azt a dátumot ígérik) így nem is számítottam rá hogy dec 19 előtt (nekem akkor van a zárás) feloldanák, de mint írtam inkább visszaváltok az 5GB-os csomagra, az biztos (azzal lehet torrentezni is, ha azzal a csomaggal töltesz le egyhuzamba 4 gigát az nem veszélyezteti a hálózatot, muhahaha).
    Na tegnap át is váltottam, számlazárás után már az a csomag lesz az érvényes.
    És hát hirtelen felindulásból (meg ha már megvádoltak igaztalanul és büntetnek akkor utólag hadd kövessem már el amiért büntibe vagyok) tegnap este torrent feltelepít, bitgate-hez acc elkér, nevem Earl 3 része letölt/feltölt éjszaka, uszkve 1,5GB lejött/felment reggelre.
    NA DE! Ezek után mi jött? Neeeem, nem bünti amiért p2p-vel veszélyeztetek és amit kapnom kellene (bár 128K-nál lejjebb már nehéz lett volna csúszni), hanem csodák csodája, ma hirtelen feloldódott a korlát. Pedig se számlazárás, se ígéret, se levél, se semmi akció nem volt.
    Na ezek után ha azt mondja nekem valaki hogy nem azt nézi a pannon robot hogy ki van a nekik "kevésbé gazdaságos" korlátlan csomagban és ki az 5GB-osban, azt körbeállom egymagam és kiröhögöm.
    Egy nagy sz@rt szól ez bármilyen hálózat terhelésről. Egyszerűen aki a nekik jóbiznisz 5G csomagba van az tölthet, bármit csinálhat, aki a korlátlanba annak meg már az elején elveszik a kedvét attól hogy esetleg túl sok kiadást csináljon nekik a 10-20 gigás letöltésekkel.
    Most kemény 7-800kbit-el hasít, de ilyenkor itt mindig ennyi. Majd ha elmegy a szomszédból a brókernet banda haza akkor majd 2Mbit körül mozog :)
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák