Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz bankjob #1602 üzenetére

    A klónokkal csak a baj van. Kevés memória, nincs hozzájuk támogatás (pl. itt a fórumon), szóval én inkább kerülném az ilyen készülékeket... Főleg a 10-20 ezer forintos kategóriát...

    Inkább válassz valamilyen "márkásabb" (Xiaomi, Lenovo, Jiayu, ZTE, Huawei) készüléket kicsit magasabb áron... :)

    Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

  • gara1

    csendes tag

    válasz bankjob #1602 üzenetére

    Nekem Hdc galaxy s4 legend- em van.1/4gb , mt6589,1280x720 felbontású 5" ( nem 4.7")kijelző, 1micro sim.
    Teljesen elégedett vagyok vele.1:1 s4.
    Gyári s4 kiegészítők, tokok, hátlapok, gyári s4 akksi! passzolnak hozzá.
    Rengeteg rom van hozzá a needromon és az xda- n!
    Van hozzá az aliexpressen touchscreen ha baj lenne..
    A barátom eredeti s4 - ese kopik, lepattog a króm keret a kijelzőnél nekem nem!
    A gps- e a szokásos mt6589 telefonokra jellemzően gyöngécske. Futáshoz jó a szabadban, de vettem hozzá egy Nokia bl5w bluetooth gps vevőt így autóban is teljesen tökéletes!
    Vásárlási tanácsom s4 klónhoz az lenne, hogy ahol szemmel láthatóan kissebb a kijelző a készülékházban ,-mert ami 5" az 2mm a home gombtól és a keret legszélétöl oldalt -mert ahol több mint 2 mm az csak 4.8" és az 95% nem mt6589! Plussz pl. az enyém a tárcsázóba beütöm a *#4560# belép mérnöki módba.
    Vagy inkább írhatnám, hogy van 3 féle értelmes s4 klón a legend , a spark és az ex elnevezésű hdc telefonok és mind más tárcsázói kóddal lép mérnöki módba.
    Ami még sztem jó az a no.1 s6.dual simes teló amin nincs logó de van dual sim és egy az egyben olyan mint az enyém jók a romjaink egymásnak.
    Szóval sztem ha s4 klón akkor no.1s6 vagy ha elég az 1 micro sim akkor hdc galaxy s4 Legend.
    Én az ex és spark verziót nem ajánlom támogatottság hiánya miatt!
    Szóval ha nézegetsz s4 klónt és több mint 2mm van a kijelző és a home gomb közt az nem nyerő!
    Ha megvannak a mm- ek akkor személyes találka alkalmával be lehet lépni mérnöki módba( neten keress rá a többi tipuséra is) és azonnal be lehet azonosítani a telót!
    Bocs h hosszú lett, de rengeteg vacak van a neten!

  • kilcsifalo

    csendes tag

    válasz bankjob #1604 üzenetére

    Üdv!

    Nekem van egy S3 klón szerű kinai telóm ISA A19 névre hallgat.Egy éve használom,teljesen hibátlanul működik.Negativumként amit meg lehet emliteni az például a vaku,kb olyan mintha nem is lenne,csak nagyon közeli képeknél ér valamit.Egyébként,nappal jó fényviszonyok mellett elég jó képeket lehet vele lőni...illetve a GPS kicsit lassan talál műholdat.Google navigációval voltak 10percek is...IGO-val ez 2-3 percre csökkent..
    Előtte Samsung Galaxy Ace telefonom volt,hát ahhoz képest ez csúcskategória :D

    Ha tud valaki pálinkát ingyen, vagy kicsit olcsóbban, akkor szóljon!

Új hozzászólás Aktív témák