Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovacs0

    újonc

    válasz WOT-H-A-C #3970 üzenetére

    Wi-fire képesek csatlakozni, legalább is azt írja, hogy csatlakozva van, de ha meg akarom nyitni a böngészőt, akkor a következőt írja ki: Notice Wlan is available, connect to access points? Alatta pedig a két választási lehetőség, az igen és a nem. Bármelyik lehetőségre kattintok, a végén kapok 8 darab kínai feliratú ikont. Ezek közül bármelyikre kattintok, azt írja ki, hogy a weboldal nem elérhető. Írtam, hogy egy cimborám életet csiholt a gépekbe, úgy tudom, hogy feltett rá egy Androidot, de szerintem nem a telókhoz valót, de ez csak az én véleményem, én pedig nem igazán értek hozzá.
    Amikor bebootol a telefon, akkor a képernyőn egy felülről lefelé irányuló mozdulat után előjön egy kis ablak, amelyiken látható a két Sim slot állapota, mivel dual Sim-es. Ilyenkor az üres slotnál kiírja, hogy nincs Simkártya, míg annál, amelyikben van, azt írja, hogy a Simkártya zárolva van. Ennek megfelelően, ha belemegyek a beállítások menübe, akkor a Dual Sim Settings és a Hívásbeállítások menüpont nem él. A zöld négyzetes telefon ikonra kattintva bejön a számírás lehetősége, de a hívás lehetősége már nem. Alul csak az Emergency call gomb van, amire ha rákattintok, a következő feliratú ablak jelenik meg: Call not sent Radio off. Please dial an emergency number. Ha ezt leokézom, akkor visszadob a főmenübe.. Sok kísérletezési lehetőségem sincs, mert a töltőikre sem reagálnak, így ha lemerül az aksi, akkor vége. Ennyit tudtam írni, nem tudom, hogy ez elég-e?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák