Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cavalera

    tag

    Üdv! Szeretnék egy új telefont venni a nyáron, de nem szeretnék 65K-nál mondjuk többet költeni rá. Ezért is szeretnék valami szuper kínai kütyüt venni. Legtöbbször netezésre, filmnézésre, zenehallgatásra használnám, így jó lenne valami nagy kapacitású akkumulátoros. Eddig a THL 5000-et , valamint az Elephone P5000-et néztem ki magamnak. Nem igazán értek hozzá egyébként sajnos, így laikusként nem látok túl sok különbséget a kettő között. Mitől van az, hogy a THL közel 10K-val többe kerül, mint az Elephone? És alapból is, ti melyikeket ajánljátok? Elolvastam mindkét telefon topikját, de nem igazán jutottam előrébb. Esetleg van még más ilyen nagy akksis teló, ami jobban megérné ennyiért? Vevő vagyok az új ötletekre :)

    A másik meg az, hogy honnan érdemes vásárolni? A TinyDealt ismerem, de úgy tudom, ha onnan rendelem, az vámmal együtt is jár, ezt pedig szeretném elkerülni. Ergó egy olyan webshopot keresek, aminek van EU-s raktára is. Ilyet nem ismertek? Valahol régebben még olvastam ezzel kapcsolatban egy cikket, de sajnos már nem találom.

    A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák