Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • görcs

    csendes tag

    válasz cappa72 #1945 üzenetére

    Nem volt elegendő hely?hol?A telefonon biztos nem,ott ha jól emlékszem tán 14-15 mega szabad volt...pont ezért,mert 256 mega az egész,nem mennek fel a mókolt vagy official romok,mind sokkal nagyobb.A wincsin most is van 35 giga,oda rakhatta volna...bár erről most hallok először,hogyha nincs a telón hely,szarni meg a mentés,ezt senki nem mondta(írta) sehol :( :( Igaz,ha valaki 1 hete azt mondja,hogy főzött rom,vagy cwm,recovery,stb... hülyén nézek rá :) gyorstalpalok,mégiscsak 16 ezer volt ez a kis sz@r:) Megnéztem acsináld magad cwm leírásod,de ezzel az erővel írhattad volna stilszerűen kínaiul is,kb annyi jött le belőle :( :) Ha ezen múlik,akkor itt hagyom abba,hacsak nem ismersz valakit,aki megcsinálja helyettem :) (mintha láttam volna valahol,hogy lehet kérni,csak most nem találom :( )
    A [link]amit pm-ben küldtem,nem lehet megoldás?elvileg 150 megáshoz való(szkeptikus arc :) )ott van cwm,letöltöttem,de hogy mit csináljak vele...azt értem,hogy így nem megy fel,szét kell szedni,és belerakni az én eredeti recoverymet.Nem gondolnám,hoz ez nekem sikerülne :)
    Adb rendszer...elindul,azt írja now send the package you want to apply to the device with "adb sideload <filename>"... ,nem tudom mit kéne csinálni,hogy látszata is legyen,akármeddig is csinálhatja...Mint írtam,factory csak elvileg van,mert a telefonon nem látni a menüt, mtkdroid látja,(hogy kusza a belseje) és újra tudja indítani.És akkor a nagy kérdés a végér :) van még esélyem? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák