Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolynet

    addikt

    válasz Grillo #10421 üzenetére

    De, méghozzá nem is kicsit, éjszakára 15fok volt, a telkóm lefagyott olyan cúg volt! :)
    De menjünk csak szép sorjában...
    18környékén dobtuk be az első kanyart, halibut pellet illetve magyar betyár a másik szetten.
    20-30perc után volt mozdítás illetve nekem is és a cimborának is leakadt 1-1, érzésre nem is kicsik,~5kiló körüliek. Na de aztán 19kor jött el az én időm, klasszikus kapás, üvölt a nyeletőfék, mondom ez meglesz. Partig egész könnyedén kijött, először megláttam a hátát, na mondom ez olyan 5kg körüli lesz. Aztán a partnál megindult és egy jó 15-20percet izmoztunk mire meg tudtuk szákolni. Haver csak így szedte ki: 'Hatos, faszt kilences.' :DDD 9.5kg volt :)) Eztán már csak 1-2 mozdítás volt, de úgy hogy az egész éjszakát benulláztuk ahogy tavaly is a nagytón. :( Előtte három hete volt a kolléga és 17et fogott, éjszaka is, de úgy hogy vetkőznie kellett mert megizzasztották, folyamatosan jöttek. Hát most nem, bíztunk h majd esetleg reggel beindulnak. Nem jött meg igazán az sem, voltaképpen unalmasnak mondható volt a történet. Azért én fogdostam még, így sorrendben: 9.5kg-70dkg-1.2kg-1.8kg-3.2kg-2kg. Sajnos a cimbora semmit sem fogott a saját felszerelésével, pedig ugyanazzal a csalival dolgozunk és nagyjából ugyanakkora dobótávolságot használtunk.
    Képek:
    etetés (csak épphogy)
    9.5kg: 1 2 3
    3.2kg
    1.8kg
    csendélet
    longbow-simano vengeance vs spro-nevis
    Bár már tavaly megfogadtuk hogy 24órára nem megyünk, de csak behúztuk idén is, azt hiszem jövőre csak napijeggyel max.
    Olyan helyet keresek ahova szombaton mennénk ki korán reggel (Bp-ről) és ~5-f6körül még találok helyet, nomeg nem ülnek utána egymás szájába az emberek. Cimbora mesélte h a Prérin ilyen szempontból rengeteg a bunkó, a végére már csak egy bottal horgászott. :(

    Life is too short to stay stock!

Új hozzászólás Aktív témák